Welcome pack dla pracownika.
Zestawy powitalne dla firm.

Zestaw powitalny dla nowego pracownika

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji indywidualnych zestawów w skład których wchodzą szyte na zamówienie produkty odzieżowe, np. wysokogatunkowe bluzy i koszulki Polskiej produkcji, wesołe, kolorowe czapki i skarpetki z grafiką czy klasyczne gadżety reklamowe. Możemy wykonać welcome pack dla pracownika otwierane opakowania kartonowe z własnym nadrukiem. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości produktach wykonanych w Polsce, i nie chcesz obdarowywać nowych pracowników, tandetnymi chińskimi gadżetami reklamowymi to dobrze trafiłeś! Przygotujmy razem coś wyjątkowego!|

Na życzenie realizujemy również wysyłkę zamówień pod konkretne adresy. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia dla dużych podmiotów powyżej 1000szt.

10 pomyslow na welcome packa dla pracownika

Przykładowe pomysły na zestawy prezentowe 1+1

  • BLUZA + CZAPKA
  • CZAPKA + SKARPETKI
  • KOSZULKA + PUDEŁKO

Personalizowana bluza z nadrukiem
i unikalnym wykończeniem + czapka zimowa z pomponem.

Idealnie skomponowany zestaw czyli bluza kangurka
+
kolorowa czapka zimowa z pomponem.
Uszyte w Polsce i spersonalizowane tak jak chcesz!

Czapki z logo dla pracownika + Kolorowe skarpetki firmowe

Wyprodukowane w Polsce, z wysokogatunkowej przędzy na bazie bawełny skarpetki firmowe|
+
modna czapka typu beanie z logotypem, to niedrogi i niebanalny zestaw prezentowy dla pracownika

Koszulka bawełniana z niespieralnym nadrukiem w eko pudełku

Szyta z dzianiny o wysokiej gramaturze 180g. Wykończona personalizowanymi metkami i z nadrukiem w trwałej technice sitodruku.
+
Otwierane pudełko kartonowe na koszulkę z personalizowanym nadrukiem

Zobacz nasze realizacje Welcome packów dla pracowników.


Czy spersonalizowana firmowa bluza to dobry pomysł na welcome pack dla pracownika?

Wręczenie pracownikowi paczki powitalnej z bluzą może być dobrym pomysłem i posiada wiele potencjalnych korzyści. Oto kilka powodów, dlaczego warto rozważyć włączenie wysokiej jakości kangurki do zestawu powitalnego dla nowego pracownika:

Tworzenie poczucia przynależności – Wręczenie bluzy z logo firmy może pomóc nowemu pracownikowi poczuć się częścią zespołu od samego początku. Bluza z logo firmy może być postrzegana jako symbol przynależności do organizacji i identyfikacji z jej wartościami i kulturą. Może to również zwiększyć zaangażowanie pracownika i poczucie dumy z przynależności do firmy.

Promowanie marki pracodawcy – Odzież z logo firmy jest przenośnym nośnikiem reklamowym, takie welcome packi dla pracowników mogą być noszone poza miejscem pracy, np. w czasie wolnym, podczas podróży czy na spotkaniach towarzyskich. Jest to forma darmowej reklamy dla firmy, która może zwiększać jej widoczność i rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów, partnerów biznesowych czy innych osób.

Kreowanie jednolitego wizerunku – Bluza z logo firmy może być częścią jednolitego wizerunku pracowników, co może wpłynąć na profesjonalny wygląd firmy. Jednolity wygląd pracowników może również wzmacniać wrażenie spójności i jedności w firmie, co może być ważne dla budowania pozytywnego wizerunku organizacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Praktyczne zastosowanie – Bluza jako element zestawu powitalnego może być również praktycznym prezentem dla nowego pracownika. W zależności od sezonu, klimatu i charakteru pracy, bluza może być przydatna jako element odzieży ochronnej, na przykład podczas pracy na zewnątrz lub w chłodniejszych warunkach.

Pozytywne przesłanie – Wręczenie bluzy w ramach prezentu dla nowego pracownika może być postrzegane jako gest dobroci i troski o pracownika ze strony pracodawcy. Może to przekazać pozytywne przesłanie, że firma dba o swoich pracowników i jest gotowa do inwestowania w ich komfort i satysfakcję w miejscu pracy.