Kominy z nadrukiem czyli kolorowe chusty wielofunkcyjne

Kominy z własnym nadrukiem

Chusty wielofunkcyjne z logo to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Można wykorzystać go jako szalik, bandanę, czapkę, kominiarkę czy opaskę na głowę lub nadgarstek.

Dzięki zastosowaniu techniki sublimacji, nadruki na chustach są niespieralne, nie tracą koloru a jednocześnie nadruk jest niewyczuwalny i elastyczny.

Kominy posiadają płaski, elastyczny szew który nie podrażnia skóry, taki jak w specjalistycznej odzieży sportowej.

Chusta wielofunkcyjna z własnym nadrukiem

Chusta z własnym nadrukiem daje ogromne możliwości reklamowe a jednocześnie jest praktycznym przedmiotem który sprawdzi się podczas codziennego użytkowania.

Rozmiary – uniwersalny / 40cm wysokości
Minimalny nakład – 150 szt.

Etykiety – kartonowe z własnym nadrukiem
Wykończenie – płaski, elastyczny szew sportowy
Pakowanie: możliwość stworzenia drukowanych opakowań prezentowych, pakowanie w folie PP lub zbiorcze

Skład materiału:

Skład: Wysokiej jakości dzianina poliestrowa 190g z elastanem i jonami srebra. Stawiamy na materiały naturalne z Certyfikatem Oeko-TEX. Dzięki apreturze z jonów srebra na całej powierzchni chusty, posiada ona właściwości ograniczające namnażanie się bakterii. Dzięki temu chusty pozostają dłużej świeże. Materiał posiada właściwości szybkoschnące i termiczne dzięki czemu sprawdzą się jako chusty turystyczne.

Polski producent chust z nadrukiem reklamowym:

Czy wielofunkcyjna chusta z nadrukiem to dobry upominek reklamowy?

Jak najbardziej! Reklamowe chusty wielofunkcyjne to niezwykle praktyczny gadżet który przyda się w wielu sytuacjach. Ich wysoka jakość wykonania i techniczne materiały jak mikrofibra poliestrowa z jonami srebra, zapewniają wszechstronność i są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Dzięki możliwości druku full print, chusty reklamowe staną się świetnym nośnikiem reklamowym Twojej firmy. Stosując technikę sublimacji możemy odtworzyć nawet najbardziej skomplikowane wzory oraz umieścić – logo firmy wraz z hasłem reklamowym.

Chusty 8w1 z własnym nadrukiem
Kominy z nadrukiem sprawdzą się jako gadżet dla dzieci, dla biegaczy, jako wielofunkcyjne bandany, jako alternatywa dla szalika podczas chłodnych dni, jako czapka lub chusta zakrywające uszy. Ich termoaktywne właściwości chronią przed wychładaniem ciała a w cieplejsze dni stanowią ochronę przed promieniami UV.


Produkcja chusty z nadrukiem składa się z kilku etapów:
Na początku tworzymy grafikę która umieszczamy na pliku produkcyjnym według specyfikacji do druku. Następnie wzór jest drukowany na specjalnym papierze transferowym który posłuży do przeniesienia grafiki na dzianinę wcześniej skrojoną dzianinę. Pod wpływem wysokiej temperatury i nacisku prasy, tusz wgrzewany jest we włókna dzianiny, dzięki temu sam nadruk jest nie spieralny i niezwykle trwały. Gdy wszystkie wydruki są już przeniesione na materiał rozpoczynamy zszywanie chust po jednym boku. Korzystamy ze specjalnych maszyn które mogą wykonać płaskie, niewyczuwalne elastyczne szwy, takie jak w specjalistycznej odzieży sportowej. Na koniec pozostaje już tylko etykietowanie i pakowanie dla klienta. Każda chusta z nadrukiem, może być pakowana osobno lub zbiorczo.