Oferta dla szkół, uczelni i organizacji

Bluzy i koszulki dla szkół, uczelni i organizacji.

Zaprojektuj z nami spersonalizowane szkolne bluzy dresowe z kapturem, koszulki uczelniane oraz inne produkty dla Waszej szkoły. 

Przygotujemy wizualizację Waszego pomysłu i doradzimy w kwestii materiałów, zdobień  i dodatków. Pomożemy wybrać rozwiązania które są efektowne i zmieszczą się w budżecie. 

Szyjemy z materiałów produkowanych w Polskich dziewiarniach. Niekurczliwe dzianiny dresowe o wysokiej zawartości bawełny. Całość produkcji odbywa się lokalnie, od metki po nadruk.

Niech Wasza odzież będzie wyjątkowa dzięki indywidualnym detalom. Dedykowane metki z specjalnym wzorem, drukowana tasiemka w karku a może dyskretny haft lub wielokolorowy sznurek? 

Stwórz z nami doskonałą pamiątkę która zostanie z Tobą na lata! Pierwsze przyjaźnie, miłości, kroki w stronę dorosłości, odważne plany, podróże i wielkie marzenia – to wszystko towarzyszy nam w czasie opuszczania murów szkoły uczelni. Jednak oprócz wspomnień warto też mieć coś namacalnego coś, co przypomni nam o tych wyjątkowych chwilach przez długi czas. Dlaczego więc nie zainwestować w pamiątkę, która nie tylko będzie praktyczna, ale i modna? Chodzi oczywiście o szkolne lub uczelniane bluzy, które zdobyły serca Amerykanów na college’ach, a teraz stały się prawdziwym hitem wśród uczniów i studentów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Producent odzieży uczelnianej
– bluzy dla uniwersytetów i organizacji

Przeprowadzimy Was przez cały proces, począwszy od przygotowania i omówienia projektu przez przygotowanie rozpiski rozmiarowej, wykonanie wizualizacji, produkcję i dostawę.

1
Na początku zbierzemy od was informacje i przygotujemy wizualizację wraz z sugestiami rozwiązań. Jeśli wzór wymaga obróbki lub poprawek, nasz dział graficzny pomoże w przystosowaniu go do druku.

2
Doradzimy w kwestii haftów lub innych elementów które mają ozdobić bluzy lub koszulki.
Wycenę przegotujemy w przeciągu 1-2 dni.

3
Po ustaleniu rozmiarówki (podział zamówienia na konkretne rozmiary i ilości) przystępujemy do realizacji. Będziemy informować o etapach produkcji a jeśli będzie to wymagane, akceptować elementy takie jak umiejscowienie i kolor nadruku / zdobienia na etapie druku.


Bluzy z emblematem szkoły czy uczelni zawojowały sale lekcyjne i aule na uniwersytetach, stając się zarazem wyjątkową pamiątką, modnym ubraniem oraz sposobem na wyrażenie swojej tożsamości. Po zakończeniu nauki, obdarowani sukcesem oraz pełnią wspomnień, trudno się rozstać z tą paczką. Ubrania ozdobione nadrukiem lub haftem z logo Twojej szkoły czy uczelni pomogą Ci szybko powrócić do tych chwil. Wyobraź sobie, jak za kilka lat spotkacie się ponownie – reunion w tych samych bluzach brzmi fantastycznie, prawda? Czy potrzebujesz jeszcze innych powodów, aby zdecydować się na taką właśnie pamiątkę?

Bluzy szyte według projektu produkujemy już od ok 130 sztuk z modelu. Czyli bluzy w jednym kolorze, podzielone na poszczególne rozmiary. Stosujemy do znakowania trwałe techniki sitodruku w połączeniu z niespieralnymi farbami plastizolowymi. Bluzy i koszulki dla szkół są szyte z wykorzystaniem dzianin z certyfikatem OEKO-tex produkowanych w Polskich dziewiarniach. Odzież możemy znakować również za pomocą innych technik takich jak: termotransfer, folie odblaskowe, druk cyfrowy DTF, haft komputerowy, drukowane sublimacyjnie taśmy czy tkane naszywki.

Nie tylko bluzy z nadrukiem logo uczelni lub wydziału mogą stanowić wyjątkowy gadżet. W tej roli sprawdzą się nie tylko ubrania ale również akcesoria takie jak skarpetki z logo szkoły, worko-plecaki z zadrukowaną kieszenią czy czapki szkolne z drukowanym lub wyszywanym herbem. Szczególnym powodzeniem cieszą się kolorowe skarpetki z własną grafiką, które można dodatkowo zapakować, w eleganckie i ekologiczne pudełka fasonowe z nadrukiem.

No Thumbnail Found

Jak przygotować wzór na skarpetki?

Jak przygotować wzór skarpety do produkcji. Do przygotowania wzoru wzoru na skarpetki będziemy potrzebowali programu który pozwala na edycję plików bitmapowych…

No Thumbnail Found

Szwalnia koszulek bawełnianych

Polski producent koszulek wysokiej jakości Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości odzieży, szwalnia koszulek to najlepszy wybór. Szyjemy koszulki na zamówienie z mięsistej,…

No Thumbnail Found

Producent skarpet z własną grafiką

Polski producent skarpet na zamówienie Skarpetki z własnym wzorem świetnie sprawdzą się jako niestandardowy prezent dla Twoich pracowników lub dla Twojego…