Polski producent czapek zimowych z logo lub własną grafiką.

producent czapek polski

Szwalnia czapek zimowych z własną grafiką.

Producent czapek, modele zimowe i letnie z logo. Realizujemy spersonalizowane zamówienia dla firm, szkół, instytucji lub na eventy.

– Wielokolorowe, wesołe czapki z pomponem
– Czapki zimowe z własnym nadrukiem
– Czapki beanie jednokolorowe
– Czapki z daszkiem w różnych kształtach.
5-6 Panel, Snapback, Basebal, Trucker.

Produkcja czapek zimowych – minimalne zamówienie od 70szt. z modelu. Czapki dla dorosłych produkujemy w rozmiarze uniwersalnym.

Możliwość personalizacji czapek na zamówienie:

Możemy spersonalizować każdą czapkę za pomocą trwałych technik znakowania odzieży.

Haft – eleganckie zdobienie na przodzie czapki
Metki – z własnym wzorem
Naszywki – tkane naszywki HD lub z eko-skóry

czapka z naszywką beanie ogórek
Zobacz przykładowe realizacje zimowych czapek

Polski producent czapek zimowych

Baralto to producent czapek zimowych z Polski. Zarówno proces przygotowania przędzy, metki oraz haftowanie czapek odbywa się w lokalnych zakładach. Czapka zimowa z własnym haftem to świetny sposób na gadżet jakim mogą być czapki firmowe.

Skład materiału

Zimowe czapki dla firm wykonane są z wysokiej jakości przędzy akrylowej. Przy większych zamówieniach czapek beanie, możliwe jest wykorzystanie przędzy z mieszanki 50/50 bawełna akryl. Przędza do produkcji posiada certyfikat jakości Oeko-Tex.
Czapki letnie z daszkiem szyjemy z tkanin na bazie bawełny. Natomiast wstawki drukowane wykonane są na tkaninie poliestrowej z zastosowaniem niespieralnej techniki druku sublimowanego.

Dostępność kolorów

Stosujemy sprawdzoną paletę obejmującą ponad 30 kolorów o wysokiej powtarzalności przy kolejnych produkcjach.
W przypadku większych zamówień od 200szt. czapek zimowych mamy możliwość wykonania przędzy wg. precyzyjnego koloru wg. próbnika Pantone. To świetne rozwiązanie dla firm które wymagają dokładnego oddania kolorystyki brandu. Jeden projekt może zawierać do 5 kolorów przędzy + pompon.

Czapki zimowe producent czapek z pomponem.
Z haftem lub naszywką.

Kolorowe czapki z pomponem są niezwykle popularnymi akcesoriami modowymi, które mają długą historię. Od dawnych czasów aż do dzisiejszych dni stanowią one ciekawy element mody i wyraz indywidualności. Niezależnie od tego, czy nosimy je dla ochrony przed zimnem czy jako modny dodatek, zawsze przyciągają uwagę i dodają uroku naszej stylizacji.

Szwalnia czapek z własnym logo
– Producent zimowych czapek z pomponem z własną grafiką

Produkcja czapki zimowej to proces, który obejmuje kilka etapów. Przeczytaj jak powstają:

Projektowanie czapki z pomponem – Pierwszym krokiem w produkcji jaki przechodzi czapka z własnym haftem jest zaprojektowanie jej wyglądu. Można go wykonać samodzielnie, na podstawie referencji lub zlecić go nam. Projekt obejmuje wybór materiałów, kształtu, kolorów, wzorów i innych detali związanych z wyglądem czapki. Jeśli potrzebujesz pomocy z projektem czapki – napisz do nas, pomożemy waszemu grafikowi lub przygotujemy projekt według Waszych wytycznych.

Odszywanie prototypu – W przypadku bardziej skomplikowanych wzorów oraz większych produkcji, sugerujemy wykonanie prototypu przedprodukcyjnego w celu dokładnej weryfikacji detali i wprowadzenia ewentualnych korekt i zmian. Koszty wykonania prototypu to 150 netto/szt. Możliwe jest również zaakceptowanie wzoru na podstawie naszego pliku produkcyjnego w formacie rastrowym.

Wybór materiałów – Następnie wybiera się odpowiednie materiały do produkcji czapka zimowa z logo Twojej firmy, sprawdzamy dostępność kolorów oraz przygotowuje wstępny plik produkcyjny dla maszyny dziewiarskiej. Na tym etapie możemy już przystępować do wykonania prototypu czapki lub zaakceptować wzór na podstawie programu produkcyjnego. Posiadamy ok 20 kolorów przędzy o stałej dostępności i powtarzalności.

Produkcja czapek z pomponem – Gdy wszystkie elementy są już opracowane a projekt zaakceptowany, czapka z własnym nadrukiem trafia do produkcji. Maszyna produkuje tzw. komin który następnie jest nacinany w górnej części tak aby po zszyciu idealnie przylegały one do głowy.

Szycie czapek w szwalni – Następnie rozpoczyna się proces szycia czapki z pomponem. W pierwszej kolejności doszywane są naszywki zewnętrzne lub wykonywane hafty w miejscu frontowej czapki. Dzięki temu szew lub fizelina hafciarska nie są widoczne po zewnętrznej stronie czapki. Górne fragmenty czapki zostają zszyte na maszynie a na samym końcu dodawana jest metka wewnętrzna. Zszywając górne fragmenty czapki używamy kroju tzw. szycie na 6 dzięki czemu górna część dobrze przylega do kształtu głowy.

Kontrola jakości – Po zakończeniu procesu produkcji, czapki zimowe na zamówienie przechodzą przez proces kontroli jakości, który obejmuje sprawdzenie szwu, wyglądu grafiki i elementów dodatkowych, usunięcie nadmiaru nitek i fragmentów przędzy.

Pakowanie i etykietowanie – Na koniec czapki z własnym nadrukiem są pakowane w odpowiednie opakowania, np.: woreczki foliowe, kartonowe pudełka czy worki z nadrukiem z logo producenta. W przypadku pakowania zbiorczego, pakujemy je najczęściej po 20sztuk w worki foliowe. Czapki mogą być pakowane w otwierane pudełka tekturowe z własnym nadrukiem. Tekturowe eko pudełka to świetny pomysł jeżeli zależy nam na prezentowym charakterze lub stworzeniu welcome packa dla pracowników.

Jak dbać o czapki z pomponem?
Aby czapka z pomponem służyła przez długi czas, warto odpowiednio o nią zadbać. Przede wszystkim Należy przestrzegać instrukcji prania i konserwacji podanych przez producenta. Zaleca się pranie delikatne do 30-40st. oraz pranie ręczne z wykorzystaniem niewielkiej ilości proszku do prania. Gdy na czapce zaczynają być widoczne lekkie włoski warto oczyścić ją za pomocą rolki do ubrań lub delikatnie „ogolić” z nadmiaru włókien. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, posłużą nam one przez wiele sezonów!Producent czapek zimowych z pomponem i beanie – Baralto.pl
Personalizowane czapki zimowe warto uzupełnić o skarpetki z własną grafiką i stworzyć unikatowy zestaw prezentowy.