Polski producent plecaków, worko- plecaków i toreb dla firm.

polski producent plecakow worków na sznurek i toreb

Szwalnia plecaków, toreb, worków z własną grafiką.

Polski producent plecaków worków ze sznurkiem,

– Wielokolorowe worko plecaki z kieszeniami
– Plecaki na sznurek bawełniany
– Worek z kieszonką zewnętrzną i wewnętrzną na klucze
– Worek z nadrukiem typu full print
– Pokrowce na kask lub ochraniacze
– Worki personalizowane z własną grafiką

Klasyczne worki ze sznurkiem mają wymiary ok. 45x33cm.

Worko-plecaki producent, możliwości znakowania:

Szyjemy i personalizujemy worki na plecy za pomocą różnych trwałych metod znakowania. Jeśli potrzebujesz worka z logo, najlepiej sprawdzi się jedna z technik:

Haft – eleganckie zdobienie np. na przodzie lub kieszeni worka
Druk full print – niespieralny druk sublimacyjny
Metki – z własnym wzorem wszywane wewnątrz
Naszywki – Naszywki z eko skóry lub tkane z Twoim logo.

producent naszywek na plecaki worki z eko skory

Zobacz jak prezentują się nasze worki na plecy

Polski producent plecaków i toreb

Baralto to Polski producent plecaków i tzw. plecako worków na sznurek. Zarówno proces przygotowania przędzy, metki oraz haftowanie czapek odbywa się w lokalnych zakładach. Czapka zimowa z własnym haftem to świetny sposób na gadżet jakim mogą być czapki firmowe.

Skład materiału na worek plecak

Do produkcji worków i plecaków na sznurek, wykorzystujemy tkaniny poliestrowe z powleczeniami PU, DW które zwiększają odporność na przesiąkanie i dodają wytrzymałości. Tkaniny do produkcji worków charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpowiednią gramaturą, dzięki czemu są o wiele bardziej wytrzymałe od tanich worków reklamowych a jednocześnie nie są zbyt sztywne. Wykorzystywane tkaniny dobrze pracują podczas ściągania sznurka a jednocześnie są trwałe i odporne na lekkie opady deszczu. Istnieje możliwość dodania dodatkowej warstwy na spodzie worka, (podwójne dno) wykonanej np. z eko skóry lub materiału w innym kolorze.

Dostępność kolorów

Stosujemy sprawdzoną paletę obejmującą ponad 30 kolorów o wysokiej powtarzalności przy kolejnych produkcjach.
W przypadku większych zamówień możemy zastosować niespieralny druk sublimacyjny który daje świetne możliwości i wysokie nasycenie kolorystyczne. Ta technika świetnie nadaje się do drukowania na całej szerokości materiału, i nie posiada ograniczeń w ilości kolorów. To świetne rozwiązanie dla firm które potrzebują uszycia większej ilości worków na plecy i wymagają dokładnego oddania kolorystyki brandu lub gdy firma posiada powtarzalny motyw przewodni w swojej identyfikacji tzw. pattern.

Szycie worko plecaków na sznurek – Polska szwalnia toreb, nerek, plecaków, worków.

Produkcja worka na plecy z własną grafiką, to proces na który składają się różne etapy:

Konsultacja i omówienie projektu worka plecaka.
Nasza produkcja na zamówienie rozpoczyna się od konsultacji z klientem. Omawiamy przygotowane założenie , aby zrozumieć jego potrzeby, preferencje dotyczące stylu i funkcjonalności worko-plecaka oraz ewentualne dodatkowe szczegóły, takie jak wybór materiałów, rodzaje znakowania czy dostępne kolory. Podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze przy danym nakładzie produkcyjnym.

Projektowanie indywidualnego wzoru plecako worka.
Następnie przystępujemy do projektowania indywidualnego wzoru worko-plecaka. Jeśli nie posiadacie w swoim zespole grafika, pomożemy w przygotowaniu projektu i wizualizacji. Możemy dodać logo, wzory, czy inne personalizacje, które sprawią, że worko-plecak będzie unikalny. Możemy zastosować kieszenie wewnętrzne zamykane na suwak które świetnie sprawdzą się do przenoszenia np. kluczy lub dokumentów.

Wybór Materiałów do produkcji worka lub plecaka.
Po zaakceptowaniu projektu klient wybiera materiały, z których zostanie wykonany worko-plecak. Posiadamy sprawdzone i wybrane, wysokiej jakości materiały, w tym różne rodzaje tkanin, skóry ekologicznej i dodatków.

Produkcja – szycie worków i plecaków.
Następnie przystępujemy do produkcji worko-plecaka. W pierwszej kolejności należy przygotować i wykroić wszystkie elementy z których składa się plecak. Elementy główne, sznurki, kieszonki, lamówki, podszewki itd. Następnie kompletujemy zestawy które trafiają do szycia.

Kontrola Jakości
Po zakończeniu produkcji każdy worko-plecak przechodzi przez proces kontroli jakości. Sprawdzamy szwy, zamki błyskawiczne, wykończenie i ogólny stan produktu, aby upewnić się, że spełnia on nasze standardy jakości.

Dostawa
Gotowy worko-plecak jest pakowany zgodnie z ustaleniami. Możemy pakować je w osobne worki jednostkowe lub zbiorczo po kilka, kilkanaście sztuk.

Nasza szwalnia specjalizuje się w produkcji worko-plecaków na zamówienie, które są nie tylko funkcjonalne, ale także personalizowane i wyjątkowe. To świetny pomysł na element welcome packa dla pracowników Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz stworzyć plecak worek który będzie wyglądał dokładnie tak jak chcesz, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję.